logo s&smedia

Zostaw nam swoje imię i numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie W ciągu 60 minut.

Wyślij

Wiadomość wysłana

Zadzwoń do nas

+48 660 281 701

Lub zostaw nam swoje imię i numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie W ciągu 60 minut.

Wyślij

Wiadomość wysłana

Tworzenie Stron Internetowych, WWW, Sklepu Internetowego

Jak powinien wyglądać sklep oraz strona internetowa? Przede wszystkim skuteczny, powinien być stabilny, intuicyjny w obsłudze oraz atrakcyjny wizualnie dla użytkowników. Sklep i strona internetowa pozwoli w doskonały sposób rozszerzyć działalność i pomoże generować zyski budując świadomość marki w Internecie. Każdy projekt internetowy jest dopasowany indywidualnie do potrzeb klienta i jego preferencji wizualnych.

konsultant

Responsywne strony internetowe

Tworzymy responsywne strony www, strony oparte na CMS (WordPress, Joomla itp.) oraz sklepy internetowe. Nasze strony internetowe cechują się przejrzystością i intuicyjnymi rozwiązaniami, które doceni każdy klient odwiedzający stronę.

Tworzymy strony internetowe dostosowane do przeglądania na smartfonach i tabletach. Wykorzystujemy technologię HTML5, dzięki której nasze strony w pełni korzystają z możliwości urządzeń mobilnych. Responsywna strona internetowa płynnie dostosuje się do rozdzielczości każdego urządzenie

Strony WWW

Tworzymy wysokiej jakości strony internetowe. Wspieramy klienta od etapu projektu witryny internetowej. Samodzielnie tworzymy grafikę strony i ją programujemy. Dodatkowo oferujemy naszą pomoc w marketingu internetowym.

Dzięki stronie internetowej pokażesz, że dbasz o klientów dzięki profesjonalnemu wizerunku i nowoczesnej konfiguracji ponieważ właśnie strona internetowa odpowiada za pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie oraz przesądza o dalszych jego krokach czy skorzysta z usług, kupi produkt.

Warunki aby strona internetowa była skuteczna

Koncentracja na odbiory i jego oczekiwania

Tekst powinien być zwięzły i konkretny oraz pokazać odpowiednie korzyści jeśli potencjalny klient zdecyduje się z nami współpracować oraz unikać pospolitych fraz, które można znaleźć na wielu stronach.

Unikalne treści – mają za zadanie zachęcić internautów do ofert.

Układ strony powinien być przejrzysty i elastyczny – internauta poświęca zaledwie kilka sekund na skanowanie strony i wtedy właśnie podejmuje decyzje czy pozostać na stronie czy szukać dalej. Trzeba odpowiednie zaplanować układ treści, rozmieszczenie zdjęć i innych elementów graficznych.

Strona powinna być dostosowana do urządzeń mobilnych.

Sklepy Internetowe

Sklep internetowy to ważne narzędzie na rynku w tych czasach, dlatego powinien szybko działać i również w pozytywny sposób prezentować Twoją firmę, ale przede wszystkim będzie źródłem generowania zysków dzięki sprzedaży. Do każdej realizacji sklepu internetowego podchodzimy indywidualnie.

Oferujemy nasze wsparcie w tworzeniu zaawansowanych sklepów internetowych. Zajmujemy się wykonywaniem prac programistycznych i graficznych. Posiadamy autorską technologię wirtualnych konfiguratorów produktów w sklepach internetowych.

Warunki aby sklep internetowy był skuteczny

Ważna jest strona główna to pierwszy kontakt z klientem i przesądza o dalszej jego decyzji czy pozostanie na stronie czy zrezygnuje niej. Na stronie głównej klienci dowiadują się o informacjach które mogą ich przyciągną np. promocje, bestsellery i nowości.

Sposób prezentowania produktów ważne są konkretne i ładne zdjęcia produktu, opis jest ważny w zależności od branży czasami trzeba produkt dokładniej opisać lub dodać specyfikacje.

Opinie użytkowników w sklepie internetowym – klienci bardzo często chcą znać opinie osób, która już kupiły produkty.

Ostatnia faza zakupów czyli koszyk powinien posiadać przejrzyste informacje co do zakupu i wysyłki jak i reklamacji, możliwość powrotu do sklepu aby kontynuować zakupy.

Szybko reagował, ładował zdjęcia i grafikę oraz aby strona była intuicyjna.

Strony WWW oparte na CMS

Tworzymy strony internetowe oparte na CMS (content management system), czyli system szybkiego zarządzania treścią. Piszemy strony oparte na autorskich CMS, oraz na CMS-ach z licencją GNU General Public License takich jak WordPress, Joomla, czy Drupal.

Zalety

Możliwość samodzielnego uaktualniania strony aby dostosować ja do bieżących potrzeb

Aktualne informacje zawsze będą dostępne dla klientów i użytkowników nawet jeśli są częste zmiany

Umieszczenie i w prosty sposób uaktualniać katalog produktów i usług więc nie będzie sytuacji że oferowane produkty na stronie ale firma już ich nie oferuje lub na stronie brakuje produktów ale w rzeczywistości są w ofercie

Możliwość modyfikacji tekstów na stronie

Umożliwia łatwiejszą komunikacje z klientami poprzez komentarze, fora, newsletter lub chat dzięki temu klient czuje że jego opinia się liczy

Prosta obsługa

Więcej usług