logo s&smedia

Zostaw nam swoje imię i numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie W ciągu 60 minut.

Wyślij

Wiadomość wysłana

Zadzwoń do nas

+48 660 281 701

Lub zostaw nam swoje imię i numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie W ciągu 60 minut.

Wyślij

Wiadomość wysłana

O Nas

Charakteryzujemy się:

Szybkością

Po przejściu przez formalności, wykonujemy i realizujemy projekty w ekspresowym tempie. Wiemy, że czas jest cenny i mogą zależeć od tego pieniądze i wizerunek firmy. Zapewniamy, że długo na naszą pomoc nie muszą Państwo czekać wystarczy się z nami skontaktować a nasi specjaliście zajmą się waszym problemem tego samego dnia.

Profesjonalizmem

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać największym, najtrudniejszym i najbardziej skomplikowanym zleceniom. Ze względu, że każdy klient ma inne potrzeby, wymagania i oczekiwania to jako profesjonalna

firma informatyczna

podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie z nastawieniem na pełną satysfakcję i zadowolenie klienta. Jesteśmy w stanie doradzić i nakierować na sukces naszych klientów.

Efektywnością

Jesteśmy z naszymi klientami w stałym kontakcie podczas realizowania zleceń takie podejście skutkuje znakomicie dobranym i stworzeniem projektem, dopasowanego do potrzeb oraz oczekiwań. Jesteśmy ambitni i poświęcamy się bezgranicznie naszej pracy, czego wynikiem są najwyższej jakości projekty. Mimo że nasza firma informatyczna mieści się w Warszawie jesteśmy zespołem, który niesie pomoc na cała Polskę, jeśli dojazd jest niemożliwy lub zależy państwu na czasie jesteśmy w stanie efektywnie pomoc wam zdalnie.
S&S Man

O nas


Firma S&S – media zajmuje się szerokim zakresem usług IT. Firma działa na rynku od 2015 roku. Mimo krótkiej historii firm jest jedną z najlepiej ocenianych firm w Polsce ze współczynnikiem zadowolenia klientów na poziomi 100 %. Pracujemy w całej Polsce i możemy się pochwalić licznym gronem zadowolonych klientów. Dotychczasowe osiągniecia i rozwój naszej firmy pozwoliły nam nawiązać współprace z firmami z zagranicy. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenia w branży technologii IT. Bezproblemowo zajmujemy się administracją sieciową rozmaitych firm, pisaniem stron internetowych i sklepów internetowych oraz ich pozycjonowaniem, obsługą informatyczną firm, tworzenia aplikacji webowych i mobilnych. Pomożemy z każdym problemem oraz rozwojem. Mogą państwo liczyć na szybkie wsparcie zdalne, reakcje na wasze komunikaty oraz sprawowanie opiekę nad każdą siecią komputerową i rozbudowaniem jej infrastruktury . Dodatkowo zadbamy o państwa bezpieczeństwo uaktualniając programy oraz bazy antywirusowe i usuniemy wszelkie zagrożenia powodowane złośliwym oprogramowaniem. Naszym głównym celem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zaufanie we współpracy z państwem.

Dlaczego my?

Zdajemy sobie sprawę iż firm informatycznych jest wiele i czasami ciężko wybrać. Z naszej strony zapewniamy szeroki zakres usług, które pomogą państwu rozwijać i kierować swoją firmą efektywnie. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie według jego potrzeb. Jako firma IT z różnymi klientami zapewniamy wsparcie zdalne lub dojazd na miejsce i naprawa problemu. Zapewniamy, że długo na naszą pomoc nie muszą Państwo czekać wystarczy się z nami skontaktować a nasi specjaliście zajmą się waszym problemem tego samego dnia jak ważne są usługi IT w różnych firmach z różnych branż zapewniamy profesjonalną opieki. Nasz firma IT mieści się w Warszawie ale pracujemy w całej Polsce to nie jest dla nas problem i chętnie niesiemy pomoc.

Kogo obsługujemy?

Obsługujemy Firmy na terenie całej Polski zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa.

Nasze Zalety

Nasza

Firma IT

posiada wiele zalet między innymi:

Możliwość negocjacji cen – każde podejście jest indywidualne na potrzeby klienta pragniemy nieść pomoc i ułatwić naszym klientom życie.

Bliski kontakt z naszymi klientami i partnerami aby współpraca była szybka i efektywna.

Wygodna forma składania zamówień aby jak najbardziej zaoszczędzić czas

Bogata oferta usług nic nie stanie nam na przeszkodzie aby zapewnić usługi które Państwo potrzebują

Wsparcie techniczne – osobiste lub zdalne realizowane jak najszybciej

Wyszkoleni specjaliści którzy cały czas bogacą swoją wiedze ze względu na rozwój branży

Dogodne terminy płatności

Elastyczność w podejściu do klienta

Dogodne warunki gwarancyjne

Cele i misja firmy

Chcemy być rozpoznawalną firmą IT przez klientów jako najbardziej niezawodny i rozumiejący ich potrzeby dostawca. Firmą informatyczną, która spełnia oczekiwania klientów poprzez budowanie nowoczesnej, zintegrowanej i efektywnej organizacji, Naszym celem jest pomagać rozwijać się i odnosić sukcesy naszym klientom i partnerom handlowym oraz dzielić się wiedzą o najnowszych technologiach i rozwiązaniach i współuczestniczyć w globalnym procesie rozwoju IT. Przede wszystkim zależy nam aby być firmą przyjazną wobec pracowników, klientów i społeczeństwa aby efekt pozytywnych relacji był tak pozytywny jak nasze usługi.

Jako Firma IT S&S – media pragniemy być liderem w swojej dziedzinie technologii IT. Jesteśmy Polską firmą informatyczną, budujemy sukces w Polsce i pragniemy zbudować za granicą dzięki naszej współpracy z firmami. Naszym codziennym wyzwaniem jest zapewnianie takich usług aby klienci chcieli z nami współpracować. Pragniemy promować innowacyjne rozwiązania i zapewniać sukces. Chcemy inspirować rozwój w Polsce w dziedzinie IT. Jesteśmy dumni z naszego bogatego i cennego doświadczania oraz na naszym profesjonalnym podejściu do klienta i na tym budujemy rozwój naszej firmy - naszą przyszłość

Jesteśmy dumni że możemy się pochwalić zaufaniem jakie powierzyli nam firmy:

Speeddating

Gumisiowy świat

Natalie Boutique

Markowe Kominki

Businesss Finance

Warsztaty Zamkowe

Doradztwo Podatkowe Zalewski

Amrit joy

Gradus-wagi

Dach mistrz

Poczta Polska

Amrit Oriental

Polska Szkoła Futbolu

Zarząd Mienia m.st. Warszawy Jednostka budżetowa

Czytka

Forpro

Tomiko

Marbud

Sescom

Madinice

Luzmedic