logo s&smedia

Zostaw nam swoje imię i numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie W ciągu 60 minut.

Wyślij

Wiadomość wysłana

Zadzwoń do nas

+48 660 281 701

Lub zostaw nam swoje imię i numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie W ciągu 60 minut.

Wyślij

Wiadomość wysłana

Pogotowie komputerowe / Serwis komputerowy

24H/7 TEL: +48 660 281 701

Nasza wyspecjalizowana firma IT świadczy usługi pogotowia oraz serwisu komputerowego. Naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy oraz inne urządzenia IT. Często jesteśmy wstanie naprawić problem na miejscu u klienta. Nasze pogotowie komputerowe to szybka i rzetelna pomoc informatyczna.

Komputery i laptopy

Jesteśmy w stanie Państwu pomóc jeśli

 • Urządzenie nie chce się włączyć,
 • System operacyjny nie chce 'wystartować', gdy programy przestają działać,
 • W przeglądarce wyskakują niechciane reklamy, komputer lub laptop jest zawirusowany,
 • Potrzebujesz zainstalować nowy system operacyjny (Windows, Linux, MacOS),
 • Trzeba skonfigurować sieć (kupiłeś nowy router lub Wi-Fi nie działa),
 • Komputer lub laptop wolno działa,
 • Komputer lub laptop wyłącza się bądź resetuje,
 • Chcesz zainstalować nowy program, obraz nie wyświetla się na monitorze,
 • Data, godzina resetuje się oraz jeśli pamiętasz hasła do komputera lub chcesz odzyskać dane

Jeśli pojawiają się jeszcze inna problemy jesteśmy wstanie je rozwiązać w przeciągu kilku godzin. Jesteśmy wstanie szybko postawić prawidłową diagnozę i szybko oraz profesjonalnie ją naprawić.

Nasz szeroki zasób usług i bogate doświadczenie pomogą w obsłudze oraz rozwiązywaniu problemów w systemach: Windows, Linux i MacOS. Pomożemy Ci zadbać o bezpieczeństwo waszych komputerów wystarczy zadzwonić a nasi specjalista przyjedzie i usunie wszystko wirusy z komputera oraz zadba o zabezpieczenie komputera przed wirusami Do każdego klienta nasi serwisanci podchodzą w sposób indywidualny. Problemy mogą być mniej lub bardziej skomplikowane, dlatego staramy się każde rozwiązanie przygotować jak najlepiej.

W jaki sposób działamy?

apikacja

Jednym z naszych rozwiązań w celu ułatwienia komunikacji między klientem a jego opiekunem, jest nasza autorska aplikacja do zgłaszania problemów. W momencie kiedy po stronie klienta występuje jakakolwiek usterka, ma on możliwość zgłoszenia jej na naszej platformie.

konsultant

Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego ze swoim opiekunem i wyjaśnienia powstałego problemu lub uzyskania wsparcia (zdalnego przez telefon czyli technik wydaje instrukcje, które klient musi wykonać, jeżeli problem oczywiście na to pozwala).

dzwonek

Technik po otrzymaniu takiego zgłoszenia dostaje powiadomienie, a to daje, możliwość na szybką reakcje by jak najszybciej usunąć powstały problem, lub opracować jego rozwiązanie i przedstawić go klientowi.

narzędzia

W zależności od usterki technik przygotowuje potrzebny mu sprzęt do usunięcia problemu, albo pobiera potrzebne mu oprogramowanie, które pomoże w rozwiązaniu problemu.

osoba idąca po zwycięstwo

Jeżeli problem jest bardzo skomplikowany - a co za tym idzie wymaga czasu - serwisant proponuje (o ile jest taka możliwość) alternatywne, tymczasowe rozwiązanie problemu, by podjąć odpowiednie kroki, w osiągnięciu jak najbardziej satysfakcjonujących skutków.

Usuwanie Wirusów

Współcześnie komputery są dla większości z nas narzędziem służącym nie tylko do rozrywki, ale i nauki czy pracy. Niestety, wszystkie urządzenia podłączone do sieci prędzej czy później mogą paść ofiarą wirusów, które spowalniają ich pracę, a niekiedy nawet uszkadzają lub usuwają zawarte na dysku pliki. Nasi technicy usuwają wirusa i zabezpieczają system przed ponownym zainfekowaniem wgrywając odpowiednie oprogramowanie antywirusowe, by nie powołane programy dostały się do naszego systemu ponownie.

Czyszczenie, konserwacja, modernizacja urządzeń

Świadczone przez nas usługi czyszczenie i dezynfekcja urządzeń elektronicznych są profesjonalną usługą, wykonywaną przez specjalistów. Proponowane czyszczenie sprzętu komputerowego to rozwiązanie, w obrębie którego pozbędziemy się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z Państwa sprzętu, przy użyciu wysokiej klasy środków czyszczących, które ochronią je przed najbardziej rozpowszechnionymi typami zarazków i utrzymają w odpowiednim stanie.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych to proces, podczas którego można odtworzyć pliki znajdujące się na uszkodzonym nośniku. Dzięki zaawansowanym programom jesteśmy w stanie odzyskać dane z różnego typu nośników informacji, a ponad 90% skuteczność świadczy o tym, że niezależnie od uszkodzenia logicznego, czy fizycznego, świadczymy usługi profesjonalnie.

Współpraca z producentami posiadanego oprogramowania

Współpracujemy z producentami oprogramowania wszelkiego typu. Dlatego wszelkie problemy związane z oprogramowaniem usuwamy praktycznie 'od ręki'.

Kontrola aktualności oprogramowania

Aktualność ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo danych, przechowywanych na danej jednostce. Jeśli zależy Państwu na bezpieczeństwu swoich danych jak i komputera, pozwólcie zadbać o aktualizację naszemu specjaliście.

Naprawa komputerów, laptopów

Komputer się nie uruchamia, lub wyłącza? Zadzwoń do nas i umów się na wizytę z naszym ekspertem.

Naprawy systemów operacyjnych

Podczas naprawy systemu nie są kasowane ustawienia użytkownika, czyli wszystkie zapisane dane logowania, zakładki, ulubione, programy oraz pliki. System, który zostanie zainstalowany ponownie nie będzie posiadał żadnych plików, programów i ustawień, o ile nie zostaną wcześniej skopiowane. Po dokonanej naprawie technik weryfikuje:
 • poprawność działania sterowników, takich jak np.: sterowniki karty graficznej, sterowniki portów USB,
 • weryfikacja poprawnego działania usług i procesów systemowych,
 • instalacja oprogramowania, które zostanie wskazane przez klienta,
 • sprawdzenie temperatury podzespołów (procesor, karta graficzna) i inne ważne układy na płycie głównej. - testy benchmarkowe,
 • sprawdzenie stanu dysku twardego – czy nie występują bad sektory (uszkodzone miejsca na dysku, które wymagają naprawy, lub są już nie do naprawienia),
 • test pamięci RAM – przetestowanie specjalnym programem kości RAM.
Więcej usług