logo s&smedia
Wyślij zapytanie
Szybki kontakt

Zostaw nam swoje imię i numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie W ciągu 60 minut.

Wyślij

Wiadomość wysłana

Zadzwoń do nas

+48 (22) 243 74 53

Lub zostaw nam swoje imię i numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie W ciągu 60 minut.

Wyślij

Wiadomość wysłana

Obsługa informatyczna firm / Outsourcing IT

Obsługujemy firmy, proponując im kompleksową usługę na elastycznych warunkach. Naprawiamy, modernizujemy, konserwujemy i rozszerzamy – to wszystko dla naszych klientów!

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży doskonale znamy się na naszym fachu, co widać przez wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Bezproblemowo sprawujemy opiekę nad każdą siecią komputerową, rozbudowujemy jej infrastrukturę i gwarantujemy wsparcie zdalne, oraz jeśli wymaga tego sytuacja także mobilne. Nasi specjaliści z uśmiechem na twarzy i wysoką kulturą osobistą z chęcią pomogą w każdym problemie.

Od obsługi serwerów poprzez inwentaryzacje i archiwizacje danych aż po kontrolę aktualności oprogramowania i sprawowanie opieki nad systemami operacyjnymi. Ponadto zadbamy o państwa bezpieczeństwo poprzez uaktualnianie programów i baz antywirusowych, oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba usuniemy wszystkie zagrożenia powodowane złośliwym oprogramowaniem.

Często bywa tak, że część ważnych spraw zbacza z dobrego toru i zaczyna iść nie po naszej myśli. Wtedy wkraczamy My. Naprawa komputera czy laptopa nie stanowi dla nas żadnego problemu. Bez trudu naprawimy państwa system operacyjny, odzyskamy dane oraz wyczyścimy system ze złośliwego oprogramowania i wirusów. Dzięki współpracy z producentami posiadanych przez państwa programów świadczymy nie tylko profesjonalne, ale także bezpieczne i pewne usługi. Wieloletnie doświadczenie personelu sprawia, że nic nie jest dla nas problemem. Nasi specjaliści zajmą się kontrolą aktualności oprogramowania oraz konserwacją, czyszczeniem i modernizacją państwa urządzeń. Nasze usługi obejmują także pisanie aplikacji web czy administracje, aktualizacje oraz wszelkie zmiany i naprawy stron internetowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i powierzenia nam swoich problemów.

Obsługa Informatyczna Firm , Outsourcing IT, Opieka Informatyczna Firm Warszawa, Ząbki, Zielonka, Marki, Kobyłka, Wołomin

Sprawowanie opieki nad siecią komputerową

Nasi specjaliści zadbają o to, aby w Państwa sieci komputerowej nie dochodziło do żadnych problemów, ani zakłóceń, oraz naprawią każdy problem związany z danym zagadnieniem.

Rozbudowa infrastruktury sieciowej

Państwa firma rośnie? Zatrudniacie Państwo coraz więcej pracowników? Rozwijacie się? Macie coraz więcej klientów? A to wiąże się z rozwojem i rozbudową infrastruktury sieciowej. Nic strasznego się nie dzieje. Wystarczy zadzwonić i umówić się z naszym specjalistą.

Administracja stroną internetową

Potrzebują Państwo opieki nad stroną internetową? Wprowadzenia aktualności? Zadbania o to aby strona Państwa firmy była na „czasie”? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Inwentaryzacja

Wbrew pozorom inwentaryzacja sprzętu komputerowego jest bardzo ważną czynnością. Pozwoli to Państwu w prawidłowy sposób ocenić sytuację rozwoju firmy oraz przyczyni się do oszczędności w trakcie rozbudowy infrastruktury komputerowej.

Czyszczenie, konserwacja, modernizacja urządzeń

W ofercie związanej z obsługą informatyczną firm znajdują się takie usługi jak czyszczenie, konserwacja oraz modernizacja urządzeń. Każda firma, która obsługujemy ma to w pakiecie.

Naprawy bieżące

Ile razy coś przestało działać w firmie i mówiliście że to nic pilnego a potem okazało się że to potrzebne? Podpisując umowę z nami zadbamy o to aby wszystko zawsze działało jak należy.

Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Pracujecie z danymi osobowymi? Przechowujecie ważne dane na swoich dyskach? Zadbajcie Państwo o ich bezpieczeństwo! Nasi specjaliści zadbają o to aby Państwa dane były bezpieczne i nic im się nie stało.

Kontrola aktualności oprogramowania

Aktualność ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo danych, przechowywanych na danej jednostce. Jeśli zależy Państwu na bezpieczeństwu swoich danych jak i komputera, pozwólcie zadbać o aktualizację naszemu specjaliście.

Systemy archiwizacji danych

Zdarzyło się czasami tak, że komputer przestał działać i straciliście Państwo ważne dane? Współpracując z nami zadbamy o to aby Państwa dane były bezpieczne oraz aby kopie zapasowe były zawsze aktualne.

Współpraca z producentami posiadanego oprogramowania

Współpracujemy z producentami oprogramowania wszelkiego typu. Dlatego wszelkie problemy związane z oprogramowaniem usuwamy praktycznie 'od ręki'.

Pisanie aplikacji Web

Potrzebujecie Państwo w pełni spersonalizowanego oprogramowania? Tworzymy aplikacje webowe dostosowane do potrzeb oraz celów biznesowych firmy.

Współpraca z producentami posiadanego oprogramowania

Współpracujemy z producentami oprogramowania wszelkiego typu. Dlatego wszelkie problemy związane z oprogramowaniem usuwamy praktycznie 'od ręki'.

Pisanie aplikacji Web

Potrzebujecie Państwo w pełni spersonalizowanego oprogramowania? Tworzymy aplikacje webowe dostosowane do potrzeb oraz celów biznesowych firmy.
Więcej usług