logo s&smedia
O Nas
Te trzy słowa przyświecają nam zawsze, gdy zaczynamy nowy projekt.

Szybko

Po przejściu przez formalności, wykonujemy i realizujemy nasze projekty w ekspresowym tempie, ponieważ wiemy, że od tego mogą zależeć Twoje pieniądze i wizerunek firmy.

Profesjonalnie

Wyznaczamy nowe standardy w obsłudze klienta - nasze bogate doświadczenie pozwala nam sprostać największym i najtrudniejszym zleceniom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z nastawieniem na pełną satysfakcję i zadowolenie klienta. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów wykonując w jak najlepszy sposób powierzone zadania.

Efektywnie

Jesteśmy z naszymi klientami w ciągłym kontakcie podczas realizowania zlecenia, co skutkuje znakomicie dobranym i stworzonym projektem. Poświęcamy się bezgranicznie naszej pracy, czego wynikiem są najwyższej jakości projekty.
S&S-media działa na rynku od 2015 roku. Mimo krótkiej historii od kilkunastu miesięcy to jedna z najlepiej ocenianych firm w Polsce ze współczynnikiem zadowolenia klientów na poziomie 100%. Dzięki specjalistom tworzącym naszą firmę posiadamy bogate doświadczenie na rynku technologii IT. Możemy pochwalić się licznym gronem zadowolonych klientów z całej Polski, a dotychczasowe osiągnięcia pozwoliły nam nawiązać współpracę również z firmami z zagranicy. Zajmujemy się pisaniem stron internetowych i sklepów internetowych oraz ich pozycjonowaniem, obsługą informatyczną firm, a także tworzeniem aplikacji webowych i mobilnych na najpopularniejsze systemy operacyjne. Każdy nasz projekt jest ukierunkowany na realizację indywidualnych potrzeb każdego klienta przy wykorzystaniu najnowszej technologii. Nasi klienci doceniają nas za profesjonalizm, ekspresową realizację zamówień, szeroką ofertę oraz bezkonkurencyjne podejście do wykonywanych zleceń.
hero

Nasze Zalety

Nasze Cele