Jeszcze w piątek wszystko było w normie. Zakończyłeś dzień pracy „po bożemu”, wyłączając komputer w standardowy sposób. Problemy zaczęły się w poniedziałek. To jeden z najtrudniejszych dni w firmie. Ilość spraw do załatwienia nawarstwia się przez wolny weekend. Dlaczego akurat w tej chwili komputer odmówił posłuszeństwa? Jesteś pewien, że to właśnie w takim momencie powstało przysłowie czas to pieniądz. Co zrobić? Zadzwonić po pogotowie!

Pogotowie komputerowe

Uruchom swój telefon. Z pogotowiem komputerowym w naszej firmie skontaktujesz się na dwa sposoby. Zgłosisz problem w autorskiej aplikacji lub połączysz się z technicznym pogotowiem komputerowym. Wszystko z poziomu komórki. W obydwu przypadkach otrzymasz wsparcie specjalisty, który dokona analizy problemu. Jeżeli sytuacja na to pozwoli, udzieli Ci instrukcji, które pomogą rozwiązać zgłoszony problem. To skuteczna i szybka forma komunikacji. Sprawdza się nie tylko przy trefnym poniedziałku. Warto o niej pomyśleć na co dzień. A co w sytuacji, gdy komputer nadal nie reaguje?

Reanimacja

Technik po drugiej stronie telefonu wsłucha się w zastany problem. Jeżeli zaproponowane przez niego działania nie przyniosą skutku, zainterweniuje osobiście. Pojawi się w Twojej firmie z potrzebnymi narzędziami, sprzętem niezbędnym do usunięcia problemu lub odpowiednim oprogramowaniem. Użyje wszystkich znanych sobie sposobów, by usunąć awarię na miejscu. Pewnie pierwszym efektem, który zauważysz będzie uruchomienie komputera. Jednak technik z pogotowania komputerowego nie zadowoli się tym faktem. Postawi diagnozę, by znaleźć podłoże problemu. A może wydarzyć się wszystko: od ataku wirusa, przez brak aktualnego oprogramowania lub awarię sprzętu. Każda z wymienionych możliwości wymaga odpowiednich działań. Samo uruchomienie systemu to za mało, by ustrzec się przed podobną awarią. Technik zabezpieczy Twoje stanowisko pracy przed podobnymi wydarzeniami.

Dzień czyściocha

Pogotowie komputerowe w ramach interwencji zadba o czystość Twojego komputera. Na powierzchni klawiatury i monitora znajdują się zarazki niewidoczne gołym okiem. Niektóre zanieczyszczenia mają wpływ na prędkość działania sprzętu. Właśnie dlatego nasi specjaliści są wyposażeni w odpowiednią chemię, która ułatwia czyszczenie, konserwację i modernizacje urządzeń. Dzięki temu sprzęt firmowy będzie Tobie służyć dłużej.

Utracone dane

Uruchomienie sprzętu nie rozwiązało Twojego problemu. Kilka ruchów po monitorze wystarczyło, by zauważyć, że problem tkwił głębiej. Awaria mogła spowodować uszkodzenie nośnika. To małe urządzenie, na którym zapisywane są ważne dane: raporty, projekty czy inne istotne informacje. Niezależnie od rodzaju uszkodzeń (fizyczne lub logiczne), podejdziemy do problemu profesjonalnie. Posiadamy 90% skuteczność w odzyskiwaniu utraconych danych. To statystyka, która zwiększa Twoje szanse. Czy jest coś, co przekona Cię bardziej, by podjąć z nami współpracę?

Akcja „operacja”

Pewnie poczynania naszego technika będziesz obserwować z duszą na ramieniu. Być może w Twojej głowie pojawią się pytania o ustawienia użytkownika wprowadzone w komputerze. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Podczas naprawy systemu operacyjnego, nie skasujemy ich. Oznacza to, że zachowasz dane logowania, zakładki oraz historię ulubionych wyborów w sieci. Po dokładnej naprawie usterki, technik zweryfikuje działanie sterowników oraz usług i procesów systemowych. Jak doświadczona pielęgniarka, zweryfikuje temperaturę podzespołów i innych układów na płycie głównej. Dzięki temu zyskasz pewność, że podobne niespodzianki nie zaskoczą Cię w przyszłości. Działania technika z pogotowia komputerowego zapewnią Ci bezpieczeństwo i oszczędzą Twój czas, który jest przecież na wagę złota.  

Houston, mamy problem!

A co w sytuacji, gdy wszelkie zaklęcia naszego technika nic nie pomogą? Zabierzemy sprzęt do naprawy. Może się okazać, że usunięcie usterki na miejscu będzie niemożliwe. W takich sytuacjach technik zaproponuje naprawę sprzętu. Ale to nie wszystko. Jesteśmy firmą, która potrafi wczuć się w sytuacje klienta. Dlatego technik zaproponuje Tobie alternatywne, tymczasowe rozwiązania. Dzięki temu napotkany problem nie zakłóci ładu, jaki panuje w Twojej codzienności.