Firmy IT świadczą serwisu komputerowy zajmują się naprawiają komputerów stacjonarnych, laptopów oraz innych urządzeń IT. 

KOMPUTERY I LAPTOPY 

Jesteśmy w stanie Państwu pomóc jeśli 

 • System operacyjny nie chce 'wystartować’, gdy programy przestają działać, 
 • W przeglądarce wyskakują niechciane reklamy, komputer lub laptop jest zawirusowany, 
 • Potrzebujesz zainstalować nowy system operacyjny (Windows, Linux, MacOS), 
 • Trzeba skonfigurować sieć (kupiłeś nowy router lub Wi-Fi nie działa),
 •  komputer lub laptop wolno działa, 
 • komputer lub laptop wyłącza się bądź resetuje,
 •  Chcesz zainstalować nowy program, obraz nie wyświetla się na monitorze, 
 • Urządzenie nie che się włączyć

·      Data, godzina resetuje się oraz jeśli pamiętasz hasła do komputera lub chcesz odzyskać dane 

Pomoże zadbać o bezpieczeństwo komputerów usunie wszystko wirusy z komputera oraz zadba o zabezpieczenie komputera przed wirusami 

Do każdego klienta serwisanci podchodzą w sposób indywidualny. 

W jaki sposób serwis komputerowy działa ? 

Najpierw klient/ firma zgłasza problemy. Jeśli problem można rozwiązać zdalnie wystarczy  wyjaśnienie powstałego problemu a technik zdalnie wydaje instrukcje, które klient musi wykonać, jeżeli problem oczywiście na to pozwala. W zależności od usterki technik przygotowuje potrzebny mu sprzęt do usunięcia problemu, albo pobiera potrzebne mu oprogramowanie, które pomoże w rozwiązaniu problemu. Jeżeli pomoc nie może być udzielona i  problem jest bardzo skomplikowany- a co za tym idzie wymaga czasu- serwisant proponuje (o ile jest taka możliwość) alternatywne, tymczasowe rozwiązanie problemu, by podjąć odpowiednie kroki, w osiągnięciu jak najbardziej satysfakcjonujących skutków lub przyjeżdża na miejsce osobiście i stara się możliwie jak najszybciej rozwiązać problem.

 • Naprawa systemów operacyjnych –podczas naprawy systemu nie są kasowane ustawienia użytkownika, czyli wszystkie zapisane dane logowania, zakładki, ulubione, programy oraz pliki. System, który zostanie zainstalowany ponownie nie będzie posiadał żadnych plików, programów i ustawień, o ile nie zostaną wcześniej skopiowane. Po dokonanej naprawie technik weryfikuje:
 • poprawność działania sterowników, takich jak np.: sterowniki karty graficznej,

             sterowniki portów USB,

 • weryfikacja poprawnego działania usług i procesów systemowych,
 • instalacja oprogramowania, które zostanie wskazane przez klienta,
 • sprawdzenie temperatury podzespołów (procesor, karta graficzna) i inne ważne            układy na płycie głównej. – testy benchmarkowe,
 • sprawdzenie stanu dysku twardego – czy nie występują bad sektory (uszkodzone miejsca na dysku, które wymagają naprawy, lub są już nie do naprawienia),
 • test pamięci RAM – przetestowanie specjalnym programem kości RAM.

·     Czyszczenie, konserwacja,  modernizacja urządzeń – czyszczenie i dezynfekcja urządzeń elektronicznych są profesjonalną usługą, wykonywaną przez specjalistów. Proponowane czyszczenie sprzętu komputerowego to rozwiązanie, w obrębie którego pozbędziemy się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z Państwa sprzętu, przy użyciu wysokiej klasy środków czyszczących, które ochronią je przed najbardziej rozpowszechnionymi typami zarazków i utrzymają w odpowiednim stanie.

·     Usuwanie Wirusów – Współcześnie komputery są dla większości z nas narzędziem służącym nie tylko do rozrywki, ale i nauki czy pracy. Niestety, wszystkie urządzenia podłączone do sieci prędzej czy później mogą paść ofiarą wirusów, które spowalniają ich pracę, a niekiedy nawet uszkadzają lub usuwają zawarte na dysku pliki. Technicy usuwają wirusa i zabezpieczają system przed ponownym zainfekowaniem wgrywając odpowiednie oprogramowanie antywirusowe, by nie powołane programy dostały się do naszego systemu ponownie.

·      Naprawa komputerów, laptopów– bardzo często usterka nie leży tylko po stronie systemu operacyjnego. Zdarza się, że winą wolno działającego komputera można obarczyć również podzespół, znajdujący się na płycie głównej lub w innej części jak np. Uszkodzona pamięć RAM, która bardzo spowalnia prace naszego systemu. 

·      Odzyskiwanie danych – Odzyskiwanie danych to proces, podczas którego można odtworzyć pliki znajdujące się na uszkodzonym nośniku. Dzięki zaawansowanym programom jesteśmy w stanie odzyskać dane z różnego typu nośników informacji, a ponad 90% skuteczność świadczy o tym, że niezależnie od uszkodzenia logicznego, czy fizycznego, świadczymy usługi profesjonalnie.