Obsługa informatyczna firm

Obsługujemy firmy, proponując im kompleksową usługę na elastycznych warunkach. Naprawiamy, modernizujemy, konserwujemy i rozszerzamy – to wszystko dla naszych klientów!

Sprawowanie opieki nad siecią komputerową

Nasi specjaliści zadbają o to, aby w Państwa sieci komputerowej nie dochodziło do żadnych problemów, ani zakłóceń, oraz naprawią każdy problem związany z danym zagadnieniem.

Rozbudowa infrastruktury sieciowej

Państwa firma rośnie? Zatrudniacie Państwo coraz więcej pracowników? Rozwijacie się? Macie coraz więcej klientów? A to wiąże się z rozwojem i rozbudową infrastruktury sieciowej. Nic strasznego się nie dzieje. Wystarczy zadzwonic i umówić się z naszym specjalistą.

Administracja stroną internetową

Potrzebują Państwo opieki nad stroną internetową? Wprowadzenia aktualności? Zadbania o to aby strona Państwa firmy była na „czasie”? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Inwentaryzacja

Wbrew pozorom inwentaryzacja sprzętu komputerowego jest bardzo ważną czynnością. Pozwoli to Państwu w prawidłowy sposób ocenic sytuację rozwoju firmy oraz przyczyni się do oszczędności w trakcie rozbudowy infrastruktury komputerowej.

Czyszczenie, konserwacja, modernizacja urządzeń

W ofercie związaniej z obsługą informatyczną firm znajdują się takie usługi jak czyszczenie, konserwacja oraz modernizacja urządzeń. Każda firma, która obsługujemy ma to w pakiecie.

Naprawy bieżące

Ile razy coś przestało działąć w firmie i mówliście że to nic pilnego a potem okazało się że to potrzebne? Podpisując umowę z nami zadbamy o to aby wszystko zawsze działało jak należy.

Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Pracujecie z danymi osobowymi? Przechowujecie ważne dane na swoich dyskach? Zadbajcie Państwo o ich bezpieczeństwo! Nasi specjaliści zadbają o to aby Państwa dane były bezpieczne i nic im się nie stało.

Kontrola aktualności oprogramowania

Aktualność ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo danych, przechowywanych na danej jednostce. Jeśli zależy Państwu na bezpieczeństwu swoich danych jak i komputera, pozwulcie zadbać o aktualizacje naszemu specjaliscie.

Systemy archiwizacji danych

Zdażyło się czasami tak, że komputer przestał działac i straciliście Państwo ważne dane? Współpracując z nami zadbamy o to aby Państwa dane były bezpieczne oraz aby kopie zapasowe były zawsze aktualne.

Współpraca z producentami posiadanego oprogramowania

Współpracujemy z producentami oprogramowania wszelkiego typu. Dlatego wszelkie problemy związane z oprogramowaniem usuwamy praktycznie „od ręki”

Call Now ButtonZadzwoń teraz