logo s&smedia

Tworzenie stron internetowych

Tworzenie Stron Internetowych, WWW, Sklepu Internetowego Bielsko-Biała

Tworzymy responsywne strony www, strony oparte na CMS (WordPress, Joomla itp.) oraz sklepy internetowe. Nasze strony internetowe cechują się przejrzystością i intuicyjnymi rozwiązaniami, które doceni każdy klient odwiedzający stronę.

Responsywne strony internetowe

Tworzymy strony internetowe dostosowane do przeglądania na smartfonach i tabletach. Wykorzystujemy technologię HTML5, dzięki której nasze strony w pełni korzystają z możliwości urządzeń mobilnych.

Strony WWW

Tworzymy wysokiej jakości strony internetowe. Wspieramy klienta od etapu projektu witryny internetowej. Samodzielnie tworzymy grafikę strony i ją programujemy. Dodatkowo oferujemy naszą pomoc w marketingu internetowym.

Sklepy internetowe

Oferujemy nasze wsparcie w tworzeniu zaawansowanych sklepów internetowych. Zajmujemy się wykonywaniem prac programistycznych i graficznych. Posiadamy autorską technologię wirtualnych konfiguratorów produktów w sklepach internetowych.

Strony WWW oparte na CMS

Tworzymy strony internetowe oparte na CMS (content management system), czyli system szybkiego zarządzania treścią. Piszemy strony oparte na autorskich CMS, oraz na CMS-ach z licencją GNU General Public License takich jak WordPress, Joomla, czy Drupal.
Więcej usług